Oferta

Sesja Zdjęciowa Portretowa

Koszt : 350zł

Idealna opcja dla osób kreatywnych, chcących mieć profesjonalne i przyciągające wzrok zdjęcia na swoich mediach społecznościowych. Również świetne rozwiązanie dla osób chcących rozbudować swoje portfolio. Zdjęciami możemy również pokazać to, jacy jesteście i czym się interesujecie. Taką sesję możemy zrealizować zarówno w studiu fotograficznym jak i plenerze. Ilość zdjęć? nie ograniczajmy się! ;).

Impreza okolicznościowa

Koszt: 800 – 1500zł

18stki, jubileusze i tym podobne! Świetna alternatywa na zatrzymanie pięknych chwil w Twoim życiu! Pamiątka na całe życie. Cena zależna od wyboru pakietu.

Sesja Rodzinna

Koszt : 400zł

Taka sesja to idealna pamiątka dla Was, wspaniały prezent dla rodziców czy dziadków. Podczas zdjęć nie zabraknie dobrej zabawy i uśmiechu, a dokładnie o to nam chodzi. Wspólnie stworzymy piękne wspomnienie, które zatrzymacie na zawsze!

Sesja dla par lub narzeczeńska

Koszt : 400 zł

Moim zadaniem na Waszej wspólnej sesji jest uchwycenie szczerych uśmiechów, bliskości, każdego spojrzenia, czułych buziaków i pięknego uczucia między Wami. Takie zdjęcia to idealna pamiątka na resztę wspólnie spędzonych lat! Ilość zdjęć? nie ograniczajmy się! ;).

Sesja ciążowa

Koszt: 400zł

Cudowny czas dla każdej mam. Warto, zrobić sobie pamiątke z tego okresu. Zostanie z Wami na długie lata. Ilość zdjęć? nie ograniczajmy się! ;).

Reportaż ślubny

Koszt: 1200 – 6000zł

Pragnę, aby moje zdjęcia zachwycały i wzruszały podczas wspólnych wieczorów, spotkań rodzinnych i oczywiście na facebooku! Do pracy podchodzę bardzo odpowiedzialnie. Wiem, że tworze wspomnienia nie tylko dla was ale również Waszych dzieci, wnuków i następnych pokoleń - to poważna sprawa! Cena zależna od wyboru pakietu.